Dom dla pracowników Poznań - Centrum / Ogrody / Jeżyce

Dom dla pracowników Poznań – Centrum / Ogrody / Jeżyce

Dom dla pracowników Poznań – Centrum / Ogrody / Jeżyce

Komfort i wygoda dla osoby pracującej to bardzo ważne kwestie, zwłaszcza gdy przebywa się poza stałym miejscem zamieszkania. Doskonale urządzony dom dla pracowników, jaki przygotowaliśmy, jest szansą na to, by po wykonanych obowiązkach odpoczywać w bardzo dobrych warunkach lokalowych. Dogodny układ komunikacyjny oraz bliskość sklepów i punktów usługowych to kolejny świetny powód, by skorzystać właśnie z tej oferty. Jest ona dedykowana przede wszystkim przedsiębiorcom.

Dzięki naszej propozycji każdy pracodawca może zapewnić swoim pracownikom wygodne oraz w pełni wyposażone pokoje, które posłużą im na czas wykonywanej pracy poza swoim standardowym miejscem zamieszkania. Taki dom dla pracowników to najlepsze rozwiązanie  dla wszystkich firm, jakie działają właśnie w taki sposób. Co ważne, w oferowanych przez nas domach pracownicy będą czuli się komfortowo, dzięki wysokiemu standardowi wykończenia.

Dom pracowniczy w Poznaniu, w którym aż miło zamieszkać

Nowocześnie urządzona przestrzeń mieszkalna składa się przede wszystkim z pokoi, jakie przeznaczyliśmy dla 2, 4, a nawet 7 osób. Wybór odpowiedniego wariantu leży po stronie naszych Klientów. Poza tym oddajemy do dyspozycji w pełni wyposażone zaplecze kuchenne oraz łazienki i toalety. Świetny węzeł sanitarny powoduje, że zawsze można czuć się świeżo, bez względu na porę dnia lub nocy. Zapewniamy też dostęp do internetu oraz telewizji. Dom dla pracowników zapewnia wyjątkowo atrakcyjne ceny, zwłaszcza w ramach wynajmu długoterminowego.

Z naszej oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy, zatrudniający pracowników z różnych branż. Nasze pokoje mogą zostać wynajęte na dowolny okres czasu, dzięki czemu będą stanowić idealne miejsce do mieszkania, w trakcie wykonywania pracy. Dom zlokalizowany jest w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, co umożliwia łatwe poruszanie się po mieście oraz dojazd do miejsca pracy. Wszystkie te aspekty sprawiają, że oferowany przez nas dom pracowniczy to najlepszy wybór zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników.